Sminkbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMINKBORD, "Akka", Totti Laaksos, Asko, Finland, 1960-tal, bemålat trä, spegel med mässingsfästen, låda i sarg, höjd ca 114 cm, bredd ca 75 cm, djup ca 50 cm
bruksslitage så som repor och märken
722944
2020-01-17