Sverre Bjertnaes Bjarne Melgaard färgetsning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, A.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119, 107x147 cm

722949

2020-01-19