Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, 2 våningar, varav översta är en avtagbar bricka, mässing och glas, höjd ca 55, 40 x 40 cm
Slitage
722952
2020-01-17