Serveringsvagn mässing 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, 2 våningar, varav översta är en avtagbar bricka, mässing och glas, höjd ca 55, 40 x 40 cm

Slitage

722952

2020-01-17