Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DEKORATIV SKULPTUR, 1900-tal, på stensockel, stående man, patinerad brons, höjd med sockel 31 cm
Sockel med nagg, senare sammanfogning
722956
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här