Skulptur brons
2020-01-19
722956
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DEKORATIV SKULPTUR, 1900-tal, på stensockel, stående man, patinerad brons, höjd med sockel 31 cm
Sockel med nagg, senare sammanfogning