Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, 1900-tal, på stensockel, stående man, patinerad brons, höjd med sockel 31 cm

Sockel med nagg, senare sammanfogning

722956

2020-01-19