Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonbåten från Husarö", signerad Roland S, färglitografi, provtryck, bildmått ca 29x44 cm

Papperet med veck i övre vänstra hörnet samt tejpad lagning på samma ställe, färgfläckar i kanterna på bakidan

722960

2020-01-20