Roland Svensson litografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonbåten från Husarö", signerad Roland S, färglitografi, provtryck, bildmått ca 29x44 cm
Papperet med veck i övre vänstra hörnet samt tejpad lagning på samma ställe, färgfläckar i kanterna på bakidan
722960
2020-01-20