Andreas Wargenbrant bronsskulpturer
Valmis
2020-01-16
722961
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, 2 st, grönpatinerad brons, monogramsignerade och en daterad 2020, höjd ca 10 - 16 cm