Andreas Wargenbrant bronsskulpturer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, 2 st, grönpatinerad brons, monogramsignerade och en daterad 2020, höjd ca 10 - 16 cm

722961

2020-01-16