Stegpall Verkstads Linqvist Motala

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGPALL, 1900-talets mitt, förkromad, blå laminat, Verkstads Lindqvist Motala, höjd ca 60 cm

Smärre slitage, utbytt/slitage och tass som saknas

722967

2020-01-16