Cykelhäst 1900-tal

Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal
Cykelhäst 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRIO, cykelhäst, 1930-tal, bemålat trä, sitthöjd ca 45 cm

Ytslitage, sknar en trampa i trä

722968

2020-01-16