Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
PHILIPPE STARCK, "M", matbord, Driade/Aleph 1980/90-tal, skiva i frostat glas, benställning i krom, signerat, höjd ca 73, 210x90 cm
Repor/bruksslitage
722970
2020-01-17