Philippe Starck matbord M

Philippe Starck matbord M
Philippe Starck matbord M
Philippe Starck matbord M
Philippe Starck matbord M
Philippe Starck matbord M
Philippe Starck matbord M

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "M", matbord, Driade/Aleph 1980/90-tal, skiva i frostat glas, benställning i krom, signerat, höjd ca 73, 210x90 cm

Repor/bruksslitage

722970

2020-01-17