Jan Håfström färgetsning

Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "White Shadow", färgetsning, 2016, signerad och daterad 2016, EA-upplaga, bladmått ca 90x66 cm, oramat blad

Underkant med veck och revor

722971

2020-01-16