Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "White Shadow", färgetsning, 2016, signerad och daterad 2016, EA-upplaga, bladmått ca 90x66 cm, oramat blad
Underkant med veck och revor
722971
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här