Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Man Who Never Was (blue)", etsning, 2016, signerad, 28/50, bladmått ca 68x39,5 cm, oramad blad
722975
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här