Sameknivar 2 st
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMEKNIVAR, (3) oidentifierade, halvhorn, skaft i renhorn och masurbjörk, blad i stål, slidor i renhorn respektive renhorn och trä, graverad dekor, varav 2 monogramsignerad, längd ca 17-25 cm
Bruksslitage
722976
2020-01-16