Sameknivar 2 st

Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIVAR, (3) oidentifierade, halvhorn, skaft i renhorn och masurbjörk, blad i stål, slidor i renhorn respektive renhorn och trä, graverad dekor, varav 2 monogramsignerad, längd ca 17-25 cm

Bruksslitage

722976

2020-01-16