Evert Lundquist etsning

Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad Evert Lundqvist samt monogramsignerad och daterad i trycket EL, 15/50, etsning, ca 41x30 cm

722984

2020-01-16