Golvur 1800 tal

Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal
Golvur 1800 tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, björk och rotfaner, urtavlan märkt AAS Stockholm, 2 lod och pendel medföljer, höjd ca 205 cm

Fanerskador

722993

2020-01-17