Gunilla Mann litografier

Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): (2) "Stockholm mina drömmars stad" samt "Brudpar i Gamla stan" signerade samt numrerade 102/290 samt 47/290, ej ramade,ca 43x59 samt 36x27 cm

722994

2020-01-16