Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
GUCCI, resväska, 1980-tal, monogramprintad kanvas, läderdetaljer, bomullsband, samt spännen och lås i gulmetall, 42x68x22 cm
Mindre bruksslitage, Nyckel saknas, Går att öppna och stänga
722999
2020-01-16