Gucci resväska

Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska
Gucci resväska

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

GUCCI, resväska, 1980-tal, monogramprintad kanvas, läderdetaljer, bomullsband, samt spännen och lås i gulmetall, 42x68x22 cm

Mindre bruksslitage, Nyckel saknas, Går att öppna och stänga

722999

2020-01-16