Lena A Linderholm litografier

Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): (4) Stilleben med blommor samt flicka och kanin, signerade samt numrerade 63/200, 59/290, 64/190, samt E A, ej ramade, ca 51x38 cm, ca 56x42, 41x31 cm samt 49x37 cm

723005

2020-01-16