Sybord 1900-talets första hälft
Valmis
2020-01-16
723011
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SYBORD, 1900-talets första hälft, fanerad i björk, på trissor, utdragbar rottingkorg nedtill, uttagbar insats, höjd ca 67, 63x46,5 cm
Åldersrelaterad slitage, faneravslag, slitage på trissor, slitage på insats (lösa avskiljare)