Sängbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SÄNGBORD, 1 par, Sverige, 1950/60-tal, Sverige, teakfanerade stommar, ben och hylla i ek, hyllor delvis med rotting, längd 45 cm, bredd 31 cm, höjd 51 cm vardera
Kuntoraportti
Brukssltiage
723040
Päivämäärä:
2020-01-24