Hylla funkis

Hylla funkis
Hylla funkis
Hylla funkis
Hylla funkis
Hylla funkis
Hylla funkis

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HYLLA, funkis, 1940-tal, folierad samt lackerad metall och glas, längd ca 100, 76x30 cm

Bruksslitage, repor

723053

2020-01-16