Klubbat för:
1 850 EUR
Utropspris
2 000 EUR
HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Motiv från Fiskars, Kopparsmedjan, signerad Fiskars samt daterad 1933, olja på duk 42x55 cm
723068
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här