Hugo Backmansson oljemålning
Klubbat för:
1 850 EUR
Arviointi
2 000 EUR
Kuvaus
HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Motiv från Fiskars, Kopparsmedjan, signerad Fiskars samt daterad 1933, olja på duk 42x55 cm
Kuntoraportti
723068
Päivämäärä:
2020-05-17