Hugo Backmansson oljemålning

Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning

Klubbat för:

1 850 EUR

Arviointi

2 000 EUR

Kuvaus

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Motiv från Fiskars, Kopparsmedjan, signerad Fiskars samt daterad 1933, olja på duk 42x55 cm

Kuntoraportti

723068

Päivämäärä:

2020-05-17