Alex Rapp litografi

Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi
Alex Rapp litografi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

ALEX RAPP (1869-1927) "Willes bastus hotell", signerad samt daterad i trycket 5/IIII 1889, litografi, 8x25,5 cm

723101

2020-01-19