Klubbat för:
760 EUR
Utropspris
500 EUR
TAG HEUER, Formula, 38 mm, stål, quartz, safirglas, ursprunglig metallänk, viklås, caliber 1213, limiterad och numrerad 1346 / 1500, box, 1990-tal.
723131
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här