Beck & Jung grafik

Beck & Jung grafik
Beck & Jung grafik
Beck & Jung grafik
Beck & Jung grafik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 16/50, seriegrafi, 100x100 cm

Glas med spricka, blad med smuts, smärre slitage

723132

2020-01-16