Dior penna

Dior penna
Dior penna
Dior penna
Dior penna
Dior penna
Dior penna
Dior penna
Dior penna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DIOR, tuschpenna, sterlingsilver, 1980/90-tal, numrerad BCJ427, inkl. originaletui samt tag, längd 13,5 cm

Nyskick, etui med slitage

723137

2020-01-19