Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1800-talets slut, vitmålat, insats i zink, höjd ca 79, 62x50 cm

Senare bemålning, slitage

723138

2020-01-17