Tapio Wirkkala silver vas

Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas
Tapio Wirkkala silver vas

Klubbat för:

700 EUR

Utropspris

800 EUR

TAPIO WIRKKALA, VAS, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1963, vikt ca 358 g, höjd 21,5 cm

Sedvanligt slitage

723140

2020-01-20