Einar Jolin litografier

Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (4) Motiv från Drottningholm, signerad Jolin, 244/360,litografi, bildmått ca 45x55 cm, motiv med bl s Storkyrkan, signerad samt numrerad 337/360, ca 44x55, Motiv med häger mot Stockholmspanorama, signerad samt numrerad 244/360, ca 44,5x55 cm, Motiv med svanar, signerad samt numrerad 244/360, ca 54x46 cm, ej ramade

Vissa blad gulnade

723144

2020-01-16