Göran Hongell vas Karhula 1936

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

GÖRAN HONGELL, VAS. Sign. GH 1936 Karhula, gröntonat glas, slipad dekor, höjd 15 cm

Sedvanligt slitage

723150

2020-01-17