Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
CAMY, kronograf, 37,5 mm, förgylld, manuell, plexiglas, läderrem, caliber Valjoux 7730, boettnr 9131
Bruksslitage.
723154
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här