Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP med vitrin, 1800-talets slut, bonad björk, höjd 90, 80x36 cm, nyckel finns

Renoverat, skadat lås, slitage

723164

2020-01-17