Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, omkring 1900-talets mitt, stommar i alm, skivor i glas, längd 36-45 cm, bredd 27-30 cm, höjd 42-50 cm

Bruksslitage, enstaka torrspricka

723179

2020-01-16