Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, omkring 1900-talets mitt, stommar i alm, skivor i glas, längd 36-45 cm, bredd 27-30 cm, höjd 42-50 cm
Bruksslitage, enstaka torrspricka
723179
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här