Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNA, patinerad brons, sent 1800-tal / tidigt 1900-tal, dekor av figurscen, lejon och maskaron, höjd 23 cm
Slitage, smärre bristning i botten
723186
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här