Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, ´´Trial´´, 1900-talets slut, märkt "Cattelan Italia", stomme i mässing, höjd ca 71, diameter 120 cm
Nagg, avslag
723199
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här