Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, ´´Trial´´, 1900-talets slut, märkt "Cattelan Italia", stomme i mässing, höjd ca 71, diameter 120 cm

Kuntoraportti

Nagg, avslag

723199

Päivämäärä:

2020-01-17