Matbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, ´´Trial´´, 1900-talets slut, märkt "Cattelan Italia", stomme i mässing, höjd ca 71, diameter 120 cm
Kuntoraportti
Nagg, avslag
723199
Päivämäärä:
2020-01-17