Longines Dolce Vita damarmbandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LONGINES, damur, Dolce Vita, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, boettnr. L5.502.4, serienr. 29454787, originallänk, 22,5x33 mm, originalbox samt extra länkbitar

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

723200

2020-01-20