Miljonär armbandsur

Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur
Miljonär armbandsur

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

MILJONÄR, 34 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, dag (finska), datum, metallänk ej ursprunglig, caliber 6001

Bruksslitage.

723213

2020-01-21