Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BÖRGE LINDAU, barstol, S-70, för Lammhults, höjd 70 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: Slitage, sprickor i sitsen, märken och repor
723234
2020-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner