Lindau Lammhults

Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults
Lindau Lammhults

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BÖRGE LINDAU, barstol, S-70, för Lammhults, höjd 70 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Slitage, sprickor i sitsen, märken och repor

723234

2020-01-20