Matta Ulrica Hydman Vallien

Matta Ulrica Hydman Vallien
Matta Ulrica Hydman Vallien
Matta Ulrica Hydman Vallien
Matta Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, handtuftad, ´´Madonna´´, Ulrica Hydman-Vallien 1990, signerad, ca 200x140 cm

Slitage

723245

2020-01-21