Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
ANNE NILSSON (född 1953), "Clown", champagnestrutar, 2 st, handmålad polykrom dekor, signerade samt märkta med etikett, höjd 27 cm.
Smärre bruksslitage.
723246
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här