Anne Nilsson glas "Clown" Orrefors

Anne Nilsson glas
Anne Nilsson glas
Anne Nilsson glas
Anne Nilsson glas
Anne Nilsson glas
Anne Nilsson glas

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

ANNE NILSSON (född 1953), "Clown", champagnestrutar, 2 st, handmålad polykrom dekor, signerade samt märkta med etikett, höjd 27 cm.

Smärre bruksslitage.

723246

2020-01-16