Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 5 st figuriner, Goebel, Tyskland, sent 1900-2000-tal, höjd 9,8- 13 cm.

"Tema Goebel"

Mindre ytslitage, en tomte med glasyrbortfall på vantarna.

723262

2020-01-24