Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 5 st figuriner, Goebel, Tyskland, sent 1900-2000-tal, höjd 9,8- 13 cm.
"Tema Goebel"
Mindre ytslitage, en tomte med glasyrbortfall på vantarna.
723262
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här