Goebel
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIA INNOCENTIA HUMMEL & CARL LARSSON, 11 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1960-2000-tal, höjd 10- 16,5 cm.
"Tema Goebel"
Två figuriner med vardera mindre nagg i övrigt sedvanligt ytslitage.
723263
2020-01-24