Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL & CARL LARSSON, 11 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1960-2000-tal, höjd 10- 16,5 cm.

"Tema Goebel"

Två figuriner med vardera mindre nagg i övrigt sedvanligt ytslitage.

723263

2020-01-24