Rudolf Giowenius oljemålning

Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Kvinnostudie, signerad R Gowenius, olja på pannå, ca 40x31 cm

723267

2020-01-16