Spegel 1920/30-tal

Spegel 1920/30-tal
Spegel 1920/30-tal
Spegel 1920/30-tal
Spegel 1920/30-tal
Spegel 1920/30-tal
Spegel 1920/30-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1920/30-tal, målat träram, stiliserad dekor, märkt "SFS AA kval", 94 x 41,5 cm.

Bruksslitage, senare målning.

723272

2020-01-16