Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1920/30-tal, målat träram, stiliserad dekor, märkt "SFS AA kval", 94 x 41,5 cm.
Bruksslitage, senare målning.
723272
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här