Nanna Ditzel "Trinidad"

Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NANNA DITZEL, stolar, 3 st, "Trinidad" modell 3298, Fredericia Furniture, modellen formgiven 1992, benställningar i svärtat stål, formpressade sitsar i bok med genombruten dekor, sitthöjd 40/44 cm.
1 extra stol med skada på sits medföljer

Bruksslitage, fläckar, repor, en stol med spricka på sitsen

723273

2020-01-22