Eva Bagge oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EVA BAGGE (1871-1964): Interiör från Solna kyrka, signerad samt daterad 1935, olja på pannå, monterad bakom glas, ca 45x36 cm
Kuntoraportti
723278
Päivämäärä:
2020-01-17